• 27 lutego 2021
  • Po meczu
  • 0
  • 1119 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 2:6 z Rakowem II Częstochowa w dziesiątym meczu kontrolnym. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli Adrian Tabala oraz Marcin Wodecki.

Goście wyszli na prowadzenie w 26′ minucie spotkania po bramce Kamila Chilińskiego, który wpakował piłkę do bramki, a ta po drodze prześlizgnęła się jeszcze po rękach Antkowiaka.  Tuż przed przerwą ten sam zawodnik pięknym strzałem z szesnastego metra w okienko podwyższył prowadzenie dla drużyny z Częstochowy. Odra próbowała zaskakiwać po kontrach, ale jej nie zagrażały bramce gości, w pierwszej połowie doskonałą sytuację zmarnował również Piotr Zieliński. W 70. minucie Raków strzelił trzeciego gol. Przy pierwszym strzale, Maciej Kacperski sobie poradził, ale z dobitką Chilińskiego nie miał już szans. Duma Wodzisławia wzięła się za odrabianie strat i pięć minut później po świetnej indywidulanej akcji Jakuba Białasa, który dośrodkował na nogę Marcina Wodeckiego, Odra doprowadziła do wyniku 1:3. Dwie minuty później idealne dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu Arkadiusza Lalko i Adrian Tabala zdobył bramkę kontaktową. Niestety w kolejnych minutach, to goście zdobywali kolejne bramki. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do bramki Oliwier Kucharczyk, następnie wykorzystując błąd Szymona Jarego, gola zdobył Hubert Tylec, a wynik spotkania w 89. minucie ustalił Przemysław Oziębała.

Skład Odry: Antkowiak (46′ Kacperski), Gać (75′ Danieluk), Lalko, Jary, Kłosek (46′ Pryka), Zdunek (60′ Rosiak), Dudziński, Wodecki, Tarka (65′ Woś), Białas (85′ Tarka), Zieliński (46′ Tabala)