Przegrana z Rakowem

  • 27 lutego 2021
  • Po meczu
  • 0
  • 678 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 2:6 z Rakowem II Częstochowa w dziesiątym meczu kontrolnym. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli Adrian Tabala oraz Marcin Wodecki.

Goście wyszli na prowadzenie w 26′ minucie spotkania po bramce Kamila Chilińskiego, który wpakował piłkę do bramki, a ta po drodze prześlizgnęła się jeszcze po rękach Antkowiaka.  Tuż przed przerwą ten sam zawodnik pięknym strzałem z szesnastego metra w okienko podwyższył prowadzenie dla drużyny z Częstochowy. Odra próbowała zaskakiwać po kontrach, ale jej nie zagrażały bramce gości, w pierwszej połowie doskonałą sytuację zmarnował również Piotr Zieliński. W 70. minucie Raków strzelił trzeciego gol. Przy pierwszym strzale, Maciej Kacperski sobie poradził, ale z dobitką Chilińskiego nie miał już szans. Duma Wodzisławia wzięła się za odrabianie strat i pięć minut później po świetnej indywidulanej akcji Jakuba Białasa, który dośrodkował na nogę Marcina Wodeckiego, Odra doprowadziła do wyniku 1:3. Dwie minuty później idealne dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu Arkadiusza Lalko i Adrian Tabala zdobył bramkę kontaktową. Niestety w kolejnych minutach, to goście zdobywali kolejne bramki. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do bramki Oliwier Kucharczyk, następnie wykorzystując błąd Szymona Jarego, gola zdobył Hubert Tylec, a wynik spotkania w 89. minucie ustalił Przemysław Oziębała.

 

Skład Odry: Antkowiak (46′ Kacperski), Gać (75′ Danieluk), Lalko, Jary, Kłosek (46′ Pryka), Zdunek (60′ Rosiak), Dudziński, Wodecki, Tarka (65′ Woś), Białas (85′ Tarka), Zieliński (46′ Tabala)

Skrót meczu zrealizowany przez Śląskie TV

Udostępnij: