Udany powrót

• 20 lutego 2021
  • 0
  • 1685 Wyświetleń

Odra Wodzisław pokonała 3:2 Ruch Radzionków w 8. meczu kontrolnym. Niebiesko-czerwoni zaliczyli udany „powrót” w tym spotkaniu, po tym jak po pierwszej połowie przegrywali 0:2.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Oba zespoły miały w początkowej fazie problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych. W drugiej części pierwszej połowy, to goście przejęli jednak inicjatywę i wyszli na prowadzenie po pięknym strzale z dystansu, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i w wpadła do bramki strzeżonej przez Kacperskiego. Kilka minut później po małym zamieszaniu w polu karnym goście podwyższyli prowadzenie. W drugiej połowie Odra intensywnie zabrała się do odrabiania strat. Bramkę kontaktową dla Odry strzelił Damian Tarka. Kilka minut później po strzale zza szesnastki bramkarz gości niefortunnie interweniował i Daniel Podbioł nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce, doprowadzając do remisu. Duma Wodzisławia naciskała w poszukiwaniu trzeciej bramki. Świetnie wyglądał rezerwowy Jakub Białas, który napędzał kolejne ataki naszego zespołu. Po faulu na tym zawodniku sędzia podyktował rzut wolny na siedemnastym metrze. Świetnym strzałem popisał się Artur Gać, który uderzył w róg, w którym stał bramkarz i dał prowadzenie naszej drużynie. Ostatecznie Odra pokonuje Ruch Radzionków i zalicza kolejny udany mecz kontrolny.

Skład Odry: Kacperski (46′ Antkowiak); Woś (46′ Białas), Lalko, Krzyżok (35′ Jary), Gać; Kłosek, Rosiak (46′ Zdunek), Wodecki, Zawodnik Testowany (55′ Dudziński), Pryka (46′ Tarka); Zieliński (60′ Podbioł)

Bramki: Tarka, Podbioł, Gać

Następny mecz kontrolny Odra rozegra 27 lutego, kiedy to zmierzy się z drużyną Raków II Częstochowa.