Mecz z Ruchem

W sobotni poranek Odra Wodzisław rozegra ósmy mecz kontrolny. Niebiesko-czerwoni zmierzą się na boisku w Nieboczowach z Ruchem Radzionków.

Odra Wodzisław po rozgromieniu w ostatnim meczu kontrolnym ROW-u 1964 Rybnik, przychodzi zmierzyć się z występującym w czwartej lidze, Ruchem Radzionków. Popularne “Cidry” rozegrały już w tym okresie przygotowawczym sześć spotkań i wszystkie udało im się wygrać. Klub z Wodzisław zmierza już wielkimi krokami do końca czasu przygotowawczego. Po meczu z Ruchem, czekają nas jeszcze dwa spotkania kontrolne. Ruch Radzionków w rundzie wiosennej będzie starał się powalczyć o awans. Do liderującej Unii Kosztowy tracą w tym momencie osiem punktów. Ostatni mecz między oboma zespołami miał miejsce pierwszego lutego, ubiegłego roku. Wtedy zwycięsko z tego spotkania wyszła drużyna Odry Wodzisław, która wygrała 5:2.

Kadra Odry: Maciej Kacperski, Michał Antkowiak, Krzysztof Krzyżok, Szymon Jary, Maciej Kłosek, Artur Gać, Arkadiusz Woś, Jakub Białas, Patryk Dudziński, Marcin Wodecki, Paweł Zdunek, Jakub Rosiak, Damian Tarka, Piotr Zieliński, Salvador Pryka, Daniel Podbioł, Adrian Tabala oraz zawodnicy testowani.

 

Początek spotkania o godzinie 9:30.

Udostępnij: