Kolejny test

Odra Wodzisław rozegra jutro kolejny mecz kontrolny, w którym podopieczni trenera Adama Burka zmierzą się z występującym w lidze okręgowej, Górnikiem 09 Mysłowice. Będzie to szóste spotkanie kontrolne niebiesko-czerwonych.

Po zwycięstwie z Płomieniem Połomia i MFK Frýdek-Místek, Odra będzie szukała szansy do wygrania trzeciego spotkania z rzędu. Przygotowania do sezonu małymi krokami wchodzą w decydującą fazę i liczymy, że kolejna wygrana podtrzyma pozytywne morale w zespole. Nasi rywale przygotowują się do rundy wiosennej, gdzie będą chcieli powalczyć o awans do IV ligi, ale czeka ich trudne zadanie, bo strata do lidera po rundzie wiosennej wynosi 23 punkty. Spotkanie będzie rozgrywane w formacie 2×50 minut.

Kadra Odry: Maciej Kacperski, Michał Antkowiak, J. Danieluk, Patryk Dudziński, Arkadiusz Woś, Piotr Zieliński, Marcin Wodecki, Mouhamadou Sadio, Salvador Pryka, Szymon Jary, Jakub Rosiak, Daniel Podbioł, Maciej Kłosek, Kamil Chatys, Damian Tarka, Adrian Tabala, Paweł Zdunek, Jakub Białas, Krzysztof Krzyżok oraz zawodnicy testowani.

Pozostali piłkarze odbywają treningi indywidualne.

Początek spotkania w sobotę o 10:00 na boisku ośrodka treningowego w Nieboczowach.

Udostępnij: