Adrian Garcia Tabala zostaje z nami!

Nasz hiszpański napastnik, który jesienią zanotował 14 goli w lidze i 9 w pucharze przedłużył kontrakt z drużyną niebiesko-czerwonych do 30 czerwca 2022 roku.

Adrian Garcia Tabala to były zawodnik klubów grających na niższych szczeblach rozgrywkowych w Hiszpanii, takich jak: Hércules CF B, Huércal Overa, Jove Español, CE L’Hospitalet, Eldense, Novelda CF, CD Barco, SD Borja. Był również piłkarzem norweskiego Strömmen IF.

28-letni Hiszpan piłkarzem Odry jest od lipca 2020 roku i wymiernie przyczynił się do naszego sukcesu w rundzie jesiennej. To głównie dzięki jego sprytowi pod bramką cieszyliśmy się z kolejnych goli niebiesko-czerwonych. Liczymy, że w rundzie wiosennej jego celownik będzie równie dobrze nastawiony, a Odra z powodzeniem będzie punktować i bronić lidera grupy II w czwartej lidze.

Oczywiście jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem przedłużyć kontrakt i dalej reprezentować barwy tego klubu. Klub dał mi szansę w bardzo trudnym czasie spowodowanym pandemią, więc teraz chce odpłacić pewność siebie, którą mnie obdarzył. Cieszę się, że mogłem wrócić. Brak meczów i treningów był dla mnie nowością. Później zaraziłem się koronawirusem i musiałem zostać w domu na 21 dni, gdzie nie potrafiłem nic robić dlatego nie mogłem się doczekać powrotu. Nasze cele na ten sezon są jasne. Chcemy wygrać Okręgowy Puchar Polski i awansować do wyższej ligi. Myślę, że dobrze się prezentowaliśmy w pierwszej części sezonu, ale wiem, że wciąż możemy grać lepiej. Jestem pewny, że będziemy ciężko pracowali, by osiągać nasze cele. Osobiście, chce kontynuować strzelanie bramek i pomagać drużynie tak bardzo jak tylko mogę – powiedział po podpisaniu Adrian Garcia Tabala.

Udostępnij: