Marcin Wodecki wrócił do Odry!

Po 11 latach przerwy do drużyny niebiesko-czerwonych wrócił Marcin Wodecki. 33-letni pomocnik podpisał kontrakt z klubem do 30 czerwca 2022 r.

Marcin Wodecki, który 6 dni temu obchodził 33. urodziny przygodę z piłką rozpoczynał w drużynie RKP Rybnik skąd trafił do Energetyka ROW Rybnik. Następnie był piłkarzem Górnika Zabrze, aby później trafić do Odry Wodzisław. Dla Odry grał w 2009 roku, gdy nasz klub był jeszcze w Ekstraklasie. Następnie znów wrócił do Górnika, stamtąd trafił do Podbeskidzia Bielsko-Biała, a następnie do GKS-u Tychy. W kolejnych latach występował także w: Legionovii Legionowo, Odrze Opole, Siarce Tarnobrzeg i ostatnio w ROW 1964 Rybnik.

– Jesteśmy szczęśliwi z podpisania kontraktu przez Marcina. Wiodący piłkarz rozgrywek III-ligowych poprzednich miesięcy wzmacnia nasz środek pola. Pozycja ta w mojej ocenie wymagała konkretnych działań w celu poprawy gry całego zespołu. Oczekuję iż Marcin w znaczący sposób pomoże Odrze w osiągnięciu założonych celów. Wierzę w niego jako piłkarza i człowieka, ponieważ znamy się dobrze. Swoim doświadczeniem z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce ma posłużyć wodzisławskiej młodzieży w kontekście rozwoju. Śląski charakter z krwi i kości, który idealnie wpasowuje się w naszą politykę transferową, jeśli chodzi o należyte doświadczenie, które nadaje kierunek młodym zawodnikom – powiedział trener Adam Burek.

Marcinie! Witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów!

Udostępnij: