Zwycięstwo w bardzo emocjonującym meczu

  • 8 listopada 2020
  • Po meczu
  • 0
  • 846 Wyświetleń

Odra Wodzisław wywozi z Ustronia pełną pulę po bardzo bogatym w emocje spotkaniu. Niebiesko-Czerwoni zdołali powrócić z wyniku 0-2, aby w konsekwencji wygrać ten pojedynek 4-2.

 

Początek tego meczu można podsumować w jednym zdaniu: Ospała Odra i bezwzględna, szukająca swoich szans Kuźnia. Niebiesko-Czerwoni po swoich błędach doprowadzili do wyniku 0-2, ale później pokazali ogromny hart ducha i zdołali powrócić po bramkach Adriana Tabali oraz Koby Shalamberidze.

 

Druga połowa była bogata w kolejne gole i często wymiany ataków raz jednej, a raz z drugiej strony, zwłaszcza po trafieniu Krzysztofa Krzyżoka w 74. minucie, kiedy to piłka, zdaniem arbitra, jednak przekroczyła linię bramkową. Bardzo dobrze prezentująca się w tym meczu Kuźnia ruszyła do ataku, jednak nie zdołała zdobyć bramki wyrównującej, mimo wielu sytuacji jaką między innymi był bez wątpienia rzut wolny pośredni. Duma Wodzisławia nie ustawała w atakach, mimo nacisku rywali i w konsekwencji jednego z nich wynik zamknął wchodzący i powracający po kontuzji Arkadiusz Woś, kończąc perfekcyjnie bardzo dobrze wyprowadzoną akcję w 88. minucie.

 

 

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

 

 

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Kacperski, Gać, Lalko, Krzyżok, Białas,  Sadio (30. min. Zdunek), Zieliński (67. min. Dudziński), Szalamberidze, Tarka (85. min. Woś), Abuladze (90. min. Pryka), Tabala (87. min. Kłosek)

 

 

Następny mecz ligowy Odry już w środę. Początek tego spotkania o godzinie 14.00. Transmisja w systemie PPV, którą zrealizuje Śląskie TV.

Udostępnij: