Z obozu rywala – Kuźnia Ustroń

Aż trzy tygodnie dane nam było czekać na kolejny mecz Odry Wodzisław. W tą sobotę zakończymy to odliczanie, gdyż nasz zespół uda się do Ustronia na spotkanie z tamtejszym zespołem Kuźni Ustroń.

 

Odra swój ostatni mecz rozgrywała 17. października, kiedy to pokonała u siebie drugi zespół GKS-u Tychy. Drużyna z Ustronia zmotywowana wyjazdowym zwycięstwem nad LKS-em Bełk w poprzedniej kolejce będzie liczyła na wygraną, która może dać im awans na czwartą pozycję w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Mateusza Żebrowskiego zgromadzili jak dotąd 20 punktów, zaliczając sześć zwycięstw, dwa remisy oraz pięć porażek.

 

Jeśli mamy szukać słabszych punktów zespole rywali to jest to z pewnością defensywa. Kuźnia straciła już w tym sezonie 25. bramek – to najwięcej spośród pierwszych dziewięciu drużyn w ligowej tabeli. Odra, która ma natomiast najlepszą ofensywę w lidze (32 zdobyte bramki) może liczyć na polepszenie swojego bilansu. Szykuje nam się bardzo ciekawe spotkanie. Obydwa zespoły będą liczyły na trzy punkty, które poprawią ich sytuację w tabeli. Niebiesko-Czerwoni w przypadku wygranej mogą doskoczyć na zaledwie jeden punkt do lidera z Książenic.

 

Początek spotkania Kuźnia Ustroń – Odra Wodzisław w sobotę (07.11) o godzinie 14:00.

Udostępnij: