Porażka w meczu wyjazdowym

To nie było udane popołudnie dla drugiej drużyny Odry Wodzisław. Niebiesko-czerwoni przegrali 4:0 w wyjazdowym meczu z Sygnałami Gotartowice. To dopiero druga porażka naszej drużyny w tym sezonie.

Drugi zespół Odry przystępował do tego spotkania z drugiego miejsca w ligowej tabeli, celując w awans na pozycję lidera. Niestety Odra nie wykorzystała swojej szansy na przeskoczenie Ruchu Stanowice, który przegrał swoje pierwsze spotkanie w tym sezonie (2:4 z KS 25 Kokoszyce). Niebiesko-czerwoni doznali bolesnej porażki w Gotartowicach z tamtejszą ekipą Sygnału. Warto wspomnieć, że stan boiska nie ułatwił zadania naszym piłkarzom. Nie możemy tego jednak traktować jako wytłumaczenie, gdyż oba zespoły grały na tej samej murawie. Tym samym podopieczni trenera Ćwiklińskiego wciąż mają jeden punkt straty do liderującego Ruchu Stanowice. W następnej kolejce naszych piłkarzy czeka starcie u siebie z KP Kamień, który znajduje się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i nie wygrał jeszcze w tym sezonie meczu.

Skład: Kuszka (30′ Sitek), Kłosek, Reguła (70′ Erazmus), Woś, Chatys, Przygoda, Litewka, Szydłowski, Kabut (60′ Rosiak), Zdunek, Pryka

Udostępnij: