3. runda Okręgowego Pucharu Polski: Zapowiedź

  • 6 października 2020
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 603 Wyświetleń

Czas na absolutny hit tej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Już w środę o godzinie 16.00 Odra Wodzisław zagra z Unią Książenice na Stadionie Aleja. Zapowiada zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

 

 

Bezpośrednie starcie w trakcie pogoni

Odra Wodzisław i Unia Książenice to kluby, które od dłuższego czasu rywalizują o fotel lidera odsadzając konkurencję. Już w środę w trakcie tej pogoni obie ekipy staną na przeciw siebie w walce o trofeum. To spotkanie ma swój wyjątkowy charakter, który może przyciągnąć niejednego kibica.

 

 

Stadion, który ciężko zdobyć

Żadna z ekip, które przyjeżdżały na ten stadion nie pokonały Odry Wodzisław, oprócz jednej drużyny, którą jest właśnie Unia Książenice. Zawodnicy Odry zapewne wyjdą bardzo zmotywowani, aby podtrzymać status twierdzy, ale i będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią porażkę.

 

 

Ważne rozgrywki

Dla wielu lokalnych klubów rozgrywki pucharowe nie mają tak wielkiego znaczenia. W przypadku Odry Wodzisław jest zupełnie inaczej. Wiele razy powtarzano, że Puchar Polski jest ważny dla Niebiesko-Czerwonych. Dlaczego? Bo jest to przepustka do centralnego futbolu, którego wszyscy w Wodzisławiu Śląskim są bardzo głodni, jednak aby tam dotrzeć Dumę Wodzisławia czeka wiele wyzwań. W środę jednym z nich będzie Unia Książenice, z którą piłkarze z orłem i różną na piersi już wygrali w pucharze, a było to spotkanie finałowe w Rybniku. Czy środę będziemy mieli powtórkę?

 

 

Już w środę Okręgowy Puchar Polski zagości w Wodzisławiu Śląskim i to z jakim meczem. Może być to świetny reset od codzienny obowiązków w samym środku tygodnia. Spóźnialscy również będą bardzo mile widziani. Do zobaczenia na Alei! Zróbmy to razem!

Udostępnij: