Z obozu rywala – Rozwój Katowice

Po wygranej z Drzewiarzem Jasienica, Odrę Wodzisław czeka kolejne wyzwanie. Tym razem nasz zespół podejmie u siebie Rozwój Katowice. Oba zespoły miały już okazje zagrać ze sobą w przeszłości. Tym razem czas na pojedynek na poziomie IV ligi. 

 

Rywale Odry Wodzisław w przeszłości, także tej niedalekiej, odnosili naprawdę duże sukcesy. W sezonie 2015/16 występowali na poziomie 1. Ligi, ale sezon zakończyli na 17. miejscu, co ostatecznie skończyło się spadkiem, a w sezonie 2018/19 doszli aż do 1/8 finału Pucharu Polski. Klub przechodził jednak mały kryzys i przed tym sezonem Rozwój przystąpił do rozgrywek IV ligi. Przed tym spotkaniem ekipa Rozwoju zajmuje 9. pozycję w ligowej tabeli. Mimo wygrania zaledwie trzech spotkań, rywale Odry mogą poszczycić się naprawdę dobrą ofensywą, bowiem katowiczanie zdobyli w tym sezonie aż 22 bramki, co jest drugim najlepszym wynikiem w całej lidze. Podopieczni Tomasza Wróbla już dwukrotnie w tym sezonie wygrywali wynikiem 5-0.

 

Szykuje się naprawdę pasjonujące widowisko. Odra zmotywowana ostatnimi dwoma wygranymi spotkaniami będzie musiała stawić czoła Rozwojowi, który w poprzedniej kolejce rozniósł 5-0 LKS Bełk. Szykuje się ciekawy pojedynek pełen ofensywnych akcji.

 

Początek meczu w sobotę o godzinie 16:00. To spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie.

Udostępnij: