Zadanie wykonane – pełna pula zgarnięta

  • 20 września 2020
  • Po meczu
  • 0
  • 1185 Wyświetleń

Odra Wodzisław zgarnęła pełną pulę po pewnym zwycięstwie z Drzewiarzem Jasienica. Wynik otworzył Adrian Tabala w 34. minucie, a trzy minuty później prowadzenie podwyższył, ustalając końcowy rezultat, Damian Tarka.

 

Ten mecz mimo, że nie należał do bardzo atrakcyjnych, można uznać za bardzo udany. Dla drużyny Odry celem było zwycięstwo, które dobrą grą osiągnięto.

 

Od pierwszej minuty Duma Wodzisławia próbowała zdominować spotkanie, lecz Drzewiarz nie oddawał łatwo pola. Dopiero po 20. minucie można było zauważyć przewagę Odry w przeprowadzonych akcjach, w konsekwencji czego Niebiesko-Czerwoni po jednej z nich otworzyli wynik tego spotkania, a strzelcem bramki został Adrian Tabala, idealnie wykorzystując okazję. Prowadzenie zaledwie trzy minuty później podwyższył Damian Tarka i właśnie to trafienie ustaliło rezultat tego meczu.

 

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Kacperski, Gać, Lalko, Krzyżok, Białas, Sadio, Zieliński (63. min. Abuladze), Chochulski (46. min. Kłosek), Shalamberidze (88. min. Szydłowski), Tarka (82. min. Zdunek), Tabala (71. min. Dudziński)

 

Spotkanie nie należało do atrakcyjnych meczów, do czego przyczyniła się murawa, lecz zadanie zostało wykonane przez podopiecznych Adama Burka, czyli zgarnięcie pełnej puli. Warto docenić rywala w tym meczu, bowiem Drzewiarz walczył od pierwszej do ostatniej minuty, a hart ducha, który ich cechował zawsze zasługuje na wielki szacunek. Teraz już czas na pojedynek dwóch klubów, których nie trzeba przedstawiać piłkarskiej Polsce, czyli Odry Wodzisław z Rozwojem Katowice. Zapraszamy już w sobotę na Stadion Aleja!

Udostępnij: