Pierwsza porażka drugiej drużyny

Druga drużyna Odry Wodzisław rozgrywała dzisiaj mecz na szycie z Ruchem Stanowice. Przed tą kolejką Niebiesko-czerwoni byli liderem tabeli, natomiast rywale zajmowali trzecie miejsce. W bezpośrednim meczu lepsza okazała się jednak drużyna Ruchu Stanowice, która zwyciężyła 4-3.

 

Odra jak dotąd rozegrała 4 mecze i wszystkie zwyciężyła zdobywając w każdym spotkaniu wiele bramek. Dziś nie była jednak w stanie zdobyć kompletu punktów. Nasz zespół mimo prowadzenia 3:1 wypuścił spotkanie z rąk, tracąc aż trzy bramki. O przegranej naszego zespołu zadecydowały przede wszystkim indywidualne błędy w obronie oraz duża nieskuteczność pod bramką rywala. Bramki dla naszego zespołu zdobywali zawodnicy znani z występów w pierwszym zespole. Dublet zaliczył Patryk Dudziński, a jedną bramkę dorzucił Niko Abuladze. Dzięki temu zwycięstwu ekipa ze Stanowic przeskakuje Odrę w ligowej tabeli.

 

Wkrótce na naszej stronie pojawi się obszerna galeria zdjęć z tego spotkania.

 

Skład: Kuszka, Przygoda, Kłosek, Markowski, Erazmus, Chatys, Zdunek, Szydłowski. Łucki, Abuladze, Dudziński

Rezerwowi: Sitek, Rosiak, Chochulski, Reguła, Popenda, Kabut

Strzelcy: Dudziński (2x), Abuladze

 

Następne spotkanie drugiej drużyny odbędzie się w sobotę (26.09) z liderem KS 27 Gołkowice. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Udostępnij: