Pewne zwycięstwo 4-0 w meczu na szczycie

To było piękne popołudnie na Stadionie Aleja. Odra Wodzisław pewnie pokonała 4-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała w meczu na szczycie i można śmiało powiedzieć, że był to najlepszy mecz w tym sezonie podopiecznych Adama Burka.

Duma Wodzisławia od pierwszych minut starała się kontrolować to spotkanie i z minuty na minutę wykonywali to założenie coraz bardziej udanie. Wynik otworzył w 12. minucie Adrian Tabala uderzając z ostrego kąta. Następne trafienia dla Odry padły w drugiej połowie. Najpierw w 72. minucie Artur Gać podwyższył prowadzenie z rzutu wolnego, a później po trafieniu dorzucił Adrian Tabala oraz Niko Abuladze po świetnej, indywidualnej akcji.

Niebiesko-Czerwoni zagrali koncertowo i zaserwowali kibicom w ostatnim czasie jazdę na rollercoaster’ze, tydzień temu grając najgorszy mecz ligowy, aby za tydzień zagrać najlepiej w tym sezonie. Teraz wszyscy kibice liczą na stabilizację formy, bo rywalizacja na szczycie tabeli jest bardzo wyrównana.

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra: Wnuk, Gać, Lalko, Krzyżok, Białas, Sadio, Zieliński (60. min. Abuladze) , Chochulski (46. min. Kłosek), Shalamberidze (80. min. Łucki), Tarka (75. min. Zdunek), Tabala (85. min. Dudziński)

To był piękny mecz w wykonaniu Odry Wodzisław. Teraz już czas na wyjazd do Jasienicy i pojedynek z miejscowym Drzewiarzem. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu o godzinie 16.00.