8. kolejka: Zapowiedź

Hit kolejki zbliża się wielkimi krokami, jednocześnie wielki test dla podopiecznych Adama Burka. Ostatnio z tak wysoko notowanym rywalem Odra Wodzisław zagrała w 1. kolejce, a był nim aktualny lider – Unia Książenice. Już dziś Niebiesko-Czerwoni zagrają z będącym na 3. miejscu Podbeskidziem II Bielsko-Biała.

 

Wielki test

Ostatni mecz pokazał jak ważne jest podchodzenie do każdego meczu z maksymalnym skupieniem. Już dziś Odrę czeka ważny test, który pokaże obraz całej drużyny, bowiem przyjedzie rozpędzona druga drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała, dla której celem będzie zwycięstwo.

 

 

Rola kibiców

Puste stadiony pokazały nam jak bardzo kibice wpływają na mecze u siebie. W czasie gdy obiekty były zamknięte dla publiczności zniknął atut własnego boiska. To właśnie kibice sprawiają, czy gościom gra się gorzej, a gospodarze czują się pewniejsi i są o wiele bardziej zmotywowani. Nie raz mieliśmy do czynienia na Bogumińskiej 8, że to właśnie doping niósł Odrę w trakcie meczu, gdy rywal był bardzo silny. Dziś drużyna chcę się zrehabilitować, ale też potrzebuje pomocy, więc w tym momencie rodzi się pytanie skierowane do każdego z kibica – Czy pomożesz ukochanemu klubowi? On Ciebie dziś bardzo potrzebuje.

 

 

 Pozostałe mecze

MRKS Czechowice-Dziedzice – Rozwój Katowice

LKS Bełk – Drzewiarz Jasienica

GKS II Tychy – Spójnia Landek

LKS Czaniec – Unia Turza Śląska

Kuźnia Ustroń – GKS Radziechowy-Wieprz

Iskra Pszczyna – MKP Centrum Wodzisław Śląski

Orzeł Łękawica – Unia Książenice

Pauza: Jedność 32 Przyszowice.

 

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Pierwszy gwizdek dzisiejszego spotkania o godzinie 16.00.

 

Udostępnij: