Zapraszamy do Akademii!

Ogłaszamy nabory do Akademii Odry Wodzisław. Rekrutacja jest otwarta dla różnych grup wiekowych począwszy od dzieci w wieku 4 lat. Nasza akademia to świetne miejsce do rozwoju piłkarskiego i nie tylko. To miejsce, w której pasja jest rozwijana z dnia na dzień z coraz to większą, czerpaną radością.

 

W rozwój Akademii i treningi młodych adeptów piłki nożnej zaangażowany jest sztab szkoleniowy I drużyny, na czele z I trenerem, Adamem Burkiem. Szkolenie dzieci odbywa się na świetnych obiektach treningowych Gosław Sport Center, na których trenują profesjonalne drużyny seniorskie.

 

Zdjęcie ośrodka Gosław Sport Center

 

Grono trenerów rozwijających naszą szkółkę powiększyło się o nazwisko bardzo dobrze znane fanom polskiej piłki, a mianowicie o Marcina Malinowskiego, który występował w naszym klubie za czasów Ekstraklasy. Jest to zawodnik z jedną z najwyższych liczb występów w tej klasie rozgrywkowej.

 

Warto wspomnieć, że Marcin Malinowski wziął udział w programie realizowanym przez naszą telewizją klubową pod tytułem “Prosto z planu”. Przepytany przez Kamila Sobalę, piłkarz z uśmiechem na ustach wspominał swoje występy w barwach naszego klubu, w ekstraklasowej rzeczywistości. Jedno jest pewne, bagaż doświadczeń takiego piłkarza bardzo mocno sprzyja rozwojowi młodego piłkarza.

 

 

Dobrą informacją, która świadczy o poziomie kształcenia młodych adeptów piłki nożnej jest na pewno to, iż już drugi sezon w pierwszej drużynie nieustannie debiutują kolejni, co raz to młodsi zawodnicy. To pokazuje jak ważne dla klubu jest kształcenie młodych piłkarzy. Nie raz młodzi piłkarze z Akademii dodawali nowych sił drużynie, a ich występy przyprawiały czasem o osłupienie, przykładem jest postać Filipa Franiczka, który rozegrał bardzo dobry sezon. Więcej informacji o Akademii Odry Wodzisław możecie z znaleźć w “Centrum informacji” dostępnym (tutaj).

 

 

 

Kontakt

792 703 958 – Trener Marcin Ćwikliński

513 877 417 – Trener Arkadiusz Tracz

 

Wszelkie informacje oraz zapisy są możliwe pod numerami kontaktowymi podanymi powyżej.

Udostępnij: