Emmanuel Sarki wypożyczony do Huraganu

Emmanuel Sarki został wypożyczony na okres rundy do współpracującego z nami klubu Huragan Waksmund. Decyzja była spowodowana zmianą regulaminu w sprawie obcokrajowców w składzie, która została wprowadzona w trakcie trwania kontraktu naszego zawodnika.

 

Zmiany w regulaminie Śląskiego Związku Piłki Nożnej zmusiły władze Odry do wypożyczenia Emmanuela Sarkiego do współpracującego z naszym klubem Huraganu Waksmund. Sarki ma pomóc tej ekipie w awansie do IV ligi, a samo wypożyczenie ma trwać do końca rundy jesiennej. Wszyscy mają nadzieję, że odwołania przyniosą efekt i będziemy mogli oglądać Emmanuela Sarkiego ponownie w meczach ligowych w barwach Odry Wodzisław.

 

Naszemu zawodnikowi życzymy, żeby ta runda w Huraganie była dla niego bardzo dobrym czasem, aby później powrócił do nas pełen sił i jak zawsze wypełniony pozytywną energią do dalszej pracy. Powodzenia Manu i do zobaczenia!

 

 

Udostępnij: