1. Runda Okręgowego Pucharu Polski: Zapowiedź

Okręgowy Puchar Polski powraca, a wraz z nim pucharowe emocje, które doświadczymy już dziś w Mszanie. To właśnie dzisiaj Odra Wodzisław zmierzy się wyjeździe ze Startem Mszana. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.00.

 

Przepustka

Te rozgrywki to prawdziwa przepustka do rywalizacji z wyżej notowanymi rywalami, bowiem zwycięzca tego turnieju będzie mierzył się w Wojewódzkim Pucharze Polski, który zaś jest przepustką do Pucharu Polski na szczeblu centralnym, w którym czekają najlepsze drużyny w Polsce.

 

 

Ponownie zdobyć trofeum

W ostatnim sezonie nie udało się obronić trofeum, ale szansa na zrobienie pierwszego kroku ku zdobycia go ponownie już dzisiaj. Droga nie będzie łatwa, ale szeroka kadra, którą dysponuje Odra Wodzisław umożliwia łatwiejsze dotarcie do tego celu.

 

 

Trochę rywalu

LKS Start Mszana powstał w 1986 roku. Aktualnie klub, który stroją czerwono-zielone barwy występuje w A-klasie, ale Start ma również na koncie występy w IV Lidze w latach 2006-2008.

 

 

To początek drogi pucharowej. Bardzo zmotywowani Niebiesko-Czerwoni przyjadą do Mszany z celem wygrania tego spotkania i rozpoczęcia dobrze tej drogi do zdobycia Okręgowego Pucharu Polski.

Udostępnij: