Remis w meczu drugiej drużyny

Druga drużyna Odry Wodzisław rozegrała dzisiaj kolejne kontrolne spotkanie. Rywalem Niebiesko-Czerwonych był nasz najważniejszy klub partnerski, Odra Nieboczowy. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Drugi zespół Odry Wodzisław rozegrał bardzo dobrą pierwszą połowę, w której wyrobił sobie dwubramkową przewagę. Bramki zdobyli Koba Shalamberidze oraz Paweł Zdunek. W drugiej połowie ekipa z Nieboczów zdołała jednak doprowadzić do remisu za sprawą dwóch bramek po rzutach karnych.

Bramki: Koba Shalamberidze, Paweł Zdunek

Skład: Kacperski (75′ Kuszka) Chochulski, Woś (73′ Rosiak), Zdunek (45′ Szydlowski), Shalamberidze (60′ Reguła), Sarki (60′ Franiczek), Erazmus (45′ Przygoda), Górnicki, Łucki (70′ Popenda) Chatys (70′ Kabut), Zieliński (75′ Dąbkowski).