Przegrana II drużyny po zaciętym meczu

Druga drużyna Odry Wodzisław rozegrała dzisiaj mecz kontrolny w Nieboczowach. Młody skład Niebiesko-Czerownych pokazał się z bardzo dobrej strony i ostatecznie będąc minimalnie gorszy, przegrał 3-4 z Uranią Ruda Śląska. Warto zaznaczyć, że drużyna gości na co dzień występuje w Lidze Okręgowej.

 

Zawodnicy drugiej drużyny pokazali się z naprawdę bardzo dobrej strony grając jak równy z równym z drużyną z Rudy Śląskiej. Ogromne pochwały należą się zawodnikom, którzy mimo młodego wieku pokazali duże umiejętności i dojrzałość na boisku. To był bardzo pozytywny występ zespołu. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Zieliński (x2) oraz Tomasik. Warto zaznaczyć, że w meczu wystąpiło kilku wyróżniających się zawodników z naszej Akademii. Nasz drugi zespół prowadzony jest przez sztab pierwszego zespołu.

 

Skład Odry II Wodzisław: Kacperski (Kuszka 55. min.), Zawodnik testowany (Reguła 60. min.), Chochulski, Woś, Zawodnik testowany (Erazmus 75. min.), Zdunek (Szmelich 80. min.), Chatys (Kabut 75. min.), Szydłowski (Przygoda 60. min.), Franiczek (Porębski 55. min.), Tomasik (Korus 75. min.), Zieliński (Dąbrowski 80. min.)

 

Informacje o poczynaniach drugiej drużyny będą pojawiać się na naszej stronie internetowej.

Udostępnij: