Bardzo pożyteczna lekcja

Mówi się o tym, że aby być najlepszy, trzeba grać z najlepszymi i dzisiejsze spotkanie takie było. Zawodnicy Odry Wodzisław stanęli na przeciwko zawodników, którzy grają zawodowo i mimo przegranej 1-4 ten mecz można odczytać pozytywnie patrząc na to jaka była to dobra lekcja.

W pierwszej połowie można było zauważyć świeżość rywala i zmęczenie po stronie Odry Wodzisław. Zagłębie zdołało strzelić aż 4 bramki, lecz Niebiesko-Czerwoni stracili je po błędach indywidualnych. Po rozmowie ze sztabem szkoleniowym wiemy, że jest on bardzo niezadowolony, z tego właśnie jak one padły.

W drugiej połowie zobaczyliśmy inną Odrę Wodzisław. Podopieczni Trenera Adama Burka stwarzali coraz więcej sytuacji bramkowych, lecz słaba skuteczność pozwoliła na zdobycie tylko jednej bramki, a zdobywcą jej został Adrian Tabala.

Skład Odry Wodzisław

Odra: Riabowski (46. min. Wnuk), Gać (65. min. Woś), Lalko (39. min. Kłosek), Sadio (74. min. Chochulski), Białas (60. min. Zawodnik testowany), Krzyżok, Grzechynka (46. min. Sarki), Tabala, Tarka (55. min. Shalamberidze), Abuladze (75. min. Zdunek), Dudziński (75. min. Łucki)

To była prawdziwa lekcja mająca w sobie wiele pozytywów. Na tle tak dobrych piłkarzy Niebiesko-Czerwoni, mimo popełnionych błędów indywidualnych, zagrali dobrze, a dzisiejsza, zdobyta wiedza na pewno zaprocentuje w kontekście najbliższych zmagań ligowych, które zbliżają się wielkimi krokami.