Półfinał Okręgowego Pucharu Polski: Zapowiedź

Wodzisław Śląski dziś żyje meczem, miasto dziś oczekuje wielkiego spotkania. Przed nami hit Okręgowego Pucharu Polski i zarazem Derby Śląska pomiędzy Odrą Wodzisław, a ROW-em 1964 Rybnik.

 

Ostatni mecz również w pucharze

Ostatnim meczem, w którym zmierzyły się obie drużyny było spotkanie III rudny Pucharu Polski w sezonie 1983/ 1984 rozegrane tego dnia w Rybniku. Odra Wodzisław wygrała wtedy to spotkanie po konkursie rzutów karnych 3-2. Trochę wcześniej, bo w sezonie 2006/ 2007 druga drużyna Niebiesko-Czerwonych również mierzyła się z rybnickim ROW-em ramach sezonu IV ligi grupy II, przegrywając oba spotkania 0-2.

 

Ekstraklasowa przeszłość

Odra Wodzisław, jak i ROW 1964 Rybnik mają swoją ekstraklasową przeszłość. Duma Wodzisławia ma na koncie nieprzerwanie 14 sezonów na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce, a nasi dzisiejsi goście mają ich 7.

 

Dziwny czas

Aktualna data rozgrywania meczów pucharowych, to dla sztabów obydwu zespołów nie lada wyzwanie, bowiem Odra, jak i ROW są w trakcie przygotowań do sezonu. Jak obie ekipy przygotowały się do tego meczu? Odpowiedź już o godzinie 18.00

 

Bez publiczności

Nie o takiej scenerii wszyscy marzyliśmy, bowiem dzisiejsze Derby Śląska rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Obejrzenie meczu będzie możliwe tylko przez transmisję PPV realizowaną przez Śląskie TV.

 

Czas na mecz, na który wszyscy czekali. Spotkajmy się przy odbiornikach i razem walczmy o finał! Do zobaczenia!

Udostępnij: