Zmarł nasz były zawodnik, Piotr Rocki

Z wielkim smutkiem otrzymaliśmy informację, że w nocy zmarł Piotr Rocki. Był to zawodnik, który bardzo mocno zapisał się w historię naszego klubu. Słynął on ze swoich wyjątkowych cieszynek, które pokazywał całej Polsce.

 

Piotr Rocki rozegrał 291 meczów w polskiej Ekstraklasie, w których strzelił 44 gole. Zawsze słynął ze swojego poświęcenia na boisku. Wiadomość o jego stanie zdrowotnym, a następnie śmierci poruszyła całą piłkarską Polskę.

 

Wszyscy bardzo dobrze pamiętają Krakowiaczka Piotra Rockiego

 

Pragniemy rodzinie Piotra złożyć najszczersze kondolencje oraz słowa otuchy w tym trudnym czasie.

 

Dziękujemy Ci Piotrze za Twój trud, za Twoje poświęcenie w reprezentowanie naszego klubu. Odra Wodzisław zawsze będzie o Tobie pamiętała!

Udostępnij: