Determinacja do reprezentowania niebiesko-czerwonych barw

Niezwykłą determinacją wykazał się Koba Shalamberidze, aby reprezentować barwy Odry Wodzisław. Próbował on pół roku dostać się na testy, na których pokazał się imponująco.

 

Wszyscy uwielbiają zawodników, którzy wkładają całe serce w reprezentowanie barw danego klubu. Jednym z nich zawsze był bez wątpienia Koba Shalamberidze. Występujący w Odrze w sezonach 2009/2010 oraz 2010/2011 zawsze dawał z siebie wszystko na boisku. Były to czasy gdy nasz klub grał w Ekstraklasie, a sezon później w 1. lidze.

Po latach Koba bardzo chciał powrócić do Wodzisławia Śląskiego i ponownie założyć trykot z orłem i różą na piersi. Starał się pół roku o to, aby odbyć testy w naszym klubie i udało mu się to. Gdy tylko dostał zaproszenie na nie, sam opłacił samolot i hotel, aby szybko pojawić się w Wodzisławiu Śląskim. Gdy przyszedł czas testów zaimponował wszystkim swym zaangażowaniem i umiejętnościami spełniając tym swój cel – ponowne reprezentowanie barw Odry Wodzisław.

 

 

“Powtarzam w szatni, że nie zwracam uwagi na wiek, przeszłość zawodnika, czy narodowość. W naszym Klubie liczy się to, co reprezentujesz tu i teraz, jako człowiek i piłkarz. Od dłuższego czasu szukaliśmy zawodnika o tej charakterystyce do środka pola, Koba udowodnił, że będzie dla nas bardzo wartościowym wzmocnieniem. Jest agresywny w odbiorze piłki i pressingu, pasuje do szybkiej gry kombinacyjnej w ataku, potrafi asystować i zdobyć bramkę. Widać po nim duże doświadczenie, jest profesjonalistą, lubi ciężką prace. Jestem przekonany, że Koba da nam jakość na boisku, a także będzie wsparciem dla licznej młodzieży w klubie”

~Trener Adam Burek

 

 

 

 

Sam Koba wypowiedział się bardzo pozytywnie i z wielką radością na temat powrotu do wodzisławskiego klubu. Jego ponowne przyjście do Odry ucieszyło zapewne niejednego kibica.

 

 

“Cały czas pamiętałem o Odrze, pamiętałem też wspaniałych kibiców na stadionie. Byłem bardzo szczęśliwy, że grałem w tym klubie. Ponownie czuję się bardzo dobrze w Wodzisławiu. Myślę, że w Ekstraklasie grałem na 50% moich możliwości, ponieważ byłem młody i to było problemem, ale teraz jestem doświadczonym zawodnikiem i wiem, że muszę bardzo ciężko pracować, aby grać dobrze. Czuję się fizycznie bardzo dobrze i chcę pomóc temu klubowi, dlatego bo w moim sercu jest ciągle Odra. Mam wielką ambicję, motywację i cel. Wszystko zweryfikuje boisko.” ~ Koba Shalamberidze

 

 

 

 

 

Warto dodać, że Koba był w naszym klubie od początku okresu przygotowawczego i zaaklimatyzował się w bardzo szybkim tempie.

 

Powrót tak doświadczonego i szanowanego zawodnika jak Koba Shalamberidze na pewno bardzo pomoże drużynie Odry. Z jego doświadczenia mogą korzystać wszyscy zawodnicy, a determinacja i nieustępliwość, z których słynie Koba może przynieść wiele korzyści Odrze Wodzisław.

Koba, witamy w domu!

 

 

 

 

Udostępnij: