Egzamin zdany! Teraz już czas na ligę!

W niedzielę drużyna Odry Wodzisław zagrała świetne spotkanie z drugą drużyną Zagłębia Sosnowiec. Ich postawa na boisku bardzo ucieszyła kibiców. Mecz w większości zdominowany przez Niebiesko-Czerwonych zakończył się wynikiem wynikiem 1-1.

Duma Wodzisławia od samego początku była stroną dominującą, zaskakująca skutecznym pressingiem, konstruowała coraz groźniejsze ataki, czego konsekwencją był gol w 32. minucie autorstwa Bartosza Pikula. Niestety ostatni kwadrans meczu Niebiesko-Czerwoni grali w dziesiątkę przez ukaranie czerwoną kartką zawodnika Odry, po czym bramkę zdobyli rywale, a mecz zakończył się wynikiem 1-1. Jest to bardzo dobry rezultat patrząc na postawę wodzisławian, jak i bardzo wymagającego przeciwnika.

Drużyna Trenera Odry, mimo iż pierwszy raz w tym roku wyszła na boisko o naturalnej nawierzchni, zaprezentowała się bardzo dobrze, prezentując najlepszą jak dotąd dyspozycje w kontekście wszystkich meczów kontrolnych. Z pewnością może również cieszyć bardzo dobra postawa defensywy Odry, która zdała ten egzamin na piątkę. Poziom prezentowany przez nasz zespół w próbie generalnej przed startem ligi pozwala z wielkim optymizmem patrzeć w przyszłość. Wszyscy zawodnicy zakończyli ten intensywny mikrocykl treningowy w zdrowiu, kończąc jednocześnie bardzo pracowity i wartościowy okres przygotowawczy.

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

Informacje kadrowe

Skład Odry Wodzisław: Wnuk, Dudzik (55. min. Białas), Lalko, Majeranowski (46. min. Krzyżok), Gać, Kasprzyk (60. min. Sadio), Shalamberidze (65. min. Chochulski), Pikul (50. min. Dudziński), Tarka (70. min. Malinowski), Musiolik (75. min. Grzechynka), Abuladze (60. min. Rycka)

Na ławce pozostał: Kuszka

Rehabilitacje przechodzili: Zieliński i Kacperski

Było to ostatnie spotkanie kontrolne tego okresu przygotowawczego. Postawa i gra zespołu sprawia, że z ogromną nadzieją możemy patrzeć na rundę wiosenną, a w niej czeka nas na pewno wiele emocji. Pierwszym ligowym rywalem po przerwie będzie LKS Czaniec, z którym zmierzymy się na wyjeździe. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie!