Wygrana 4-0 z Płomieniem Połomia

  • 5 marca 2020
  • Po meczu
  • 0
  • 1198 Wyświetleń

W środę Odra Wodzisław rozegrała spotkanie kontrolne z Płomieniem Połomia na stadionie w Nieboczowach, gdzie na co dzień wodzisławianie przygotowują się do rundy jesiennej. Niebiesko-Czerwoni pewnie wygrali ten mecz 4-0.

Spotkanie ten obfitowało w liczne bramki strzelone przez wodzisławski zespół. Podwójnie piłkę do siatki rywali skierował Abuladze, a po jednym trafieniu dorzucili Kasprzyk oraz Shalamberidze.

Do meczu kontrolnego nasi zawodnicy przystępowali po intensywnych jednostkach treningowych z początku tygodnia. Trener Adam Burek wciąż ordynuje ciężką, zaplanowaną pracę naszej drużynie, co ma zaowocować w rozgrywkach ligowych. Mimo widocznego zmęczenia zespół Odry zaprezentował się bardzo przyzwoicie, pewnie pokonując rywala. Na pewno cieszy fakt, iż już niemal wszyscy zawodnicy są w pełni zdrowi i pracują na pełnych obrotach.

 

Bramki: Shalamberidze, Abuladze (2x), Kasprzyk

Skład Odry Wodzisław: Wnuk (75. min. Kuszka), Dudzik (46. min. Gać), Lalko (46. min. Krzyżok), Majeranowski (46. min. Grzechynka), Białas (67. min. Dudzik), Sadio (46. min. Chochulski), Shalamberidze (46. min. Kasprzyk), Dudziński (46. min. Pikul), Tarka (46. min. Malinowski), Musiolik (67. min. Tarka), Rycka (46. min. Abuladze)

Rehabilitacje przechodzą: Zieliński, Kacperski

Trening indywidualny wykonali: Grupa młodzieżowa, Kamiński, Sarki, Szydłowski i Itodo

Udostępnij: