Świetny mecz Niebiesko-Czerwonych

  • 27 lutego 2020
  • Po meczu
  • 0
  • 1665 Wyświetleń

W środę Odra Wodzisław pokonała 2-1 drugą drużynę Rakowa Częstochowa. Prezentujący dobrą grę wodzisławianie zaserwowali razem z rywalami świetny mecz dla oka.

 

Zgodnie z przewidywaniami Raków wzmocniony kilkoma zawodnikami z bogatą przeszłością okazał się najbardziej wymagającym jak dotąd rywalem dla Odry. Mimo tego Niebiesko-Czerwoni zagrali najlepsze jak dotąd spotkanie w tym intensywnym okresie przygotowawczym, co napawa ogromną nadzieją każdego kibica Dumy Wodzisławia.

Tempo gry z obu stron stało na bardzo wysokim poziomie, lecz z biegiem minut to Odra zaczęła dominować w tym spotkaniu. Co najważniejsze, do świetnej gry ofensywnej Niebiesko-Czerwoni pokazali zauważalny rozwój w grze obronnej, co może bardzo cieszyć.

Dwie bramki, które wpadły w tym meczu były autorstwa Dudzińskiego oraz Białasa. Zdobyli oni piękne trafienia, które zostały głośno docenione przez kibiców zebranych tego dnia na stadionie w Nieboczowach.

 

Skład Odry Wodzisław: Wnuk, Dudzik, Lalko, Majeranowski (55. min. Sadio), Białas (46. min. Gać), Chochulski (60. min. Grzechynka), Shalamberidze (75. min. Pikul), Dudziński (60. min. Kasprzyk), Tarka (70. min. Malinowski), Musiolik (75. min. Białas), Abuladze (65. min. Rycka)

Rehabilitacja: Zieliński i Kacperski

Trening indywidualny: Szydłowski, Kamiński

Udostępnij: