Niko Abuladze przechodzi do Odry Wodzisław

Pojawienie się Niko Abuladze w Odrze to na pewno świetna wiadomość dla kibiców klubu z Wodzisławia Śląskiego. Ten 22-letni zawodnik to prawdziwe wzmocnienie niebiesko-czerwonych szeregów.

 

Niko to były zawodnik między innymi Elche Ilicitano, CD Alcoyano, Caudal, czy Marbella FC. Nasz nowy zawodnik ma na swoim koncie występy w hiszpańskiej Segunda División B oraz w kadrze Rosji U-21. W przeszłości prowadził go Trener Mario Barrera, który dobrze zna tego piłkarza.

Niko Abuladze związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem, który pozwoli mu czuć stabilizację, będzie mógł się on w pełni skoncentrować się na rozwoju.

 

Kilka słów Trenera Adama Burka:

“Niko to transfer przygotowywany od kilku miesięcy, jako klub wykonaliśmy bardzo dobrą robotę. Na szczególne słowa uznania zasługuje Trener Barrera, który odegrał ważną role w kluczowym dla nas wzmocnieniu. Abuladze to przede wszystkim odpowiednie doświadczenie przy stosunkowo młodym wieku, przed nim wielka perspektywa. Zawodnik bardzo głodny rozwoju, ambitny i co najważniejsze – posiadający dużą piłkarską jakość. Jest z nami już od kilku tygodni i udanie zaaklimatyzował się w szatni. Jestem bardzo zadowolony, że Niko jest z nami.”

 

Nowy napastnik Odry mówi płynnie po angielsku, co jeszcze bardziej ułatwia współpracę z kolegami z zespołu oraz ze sztabem szkoleniowym. Wszystko wskazuje na to, że idealnie on się wpisze w koncepcję drużyny.

 

To dopiero początek nowinek transferowych. Śledźcie nasze media, aby być na bieżąco.

 

 

Udostępnij: