Gol w końcówce odbiera nam punkty

  • 9 listopada 2019
  • Po meczu
  • 0
  • 1338 Wyświetleń

Ostatni mecz u siebie Odry nie skończył się szczęśliwie dla wodzisławskiej ekipy i ich kibiców. Pierwsza połowa nie należała do dobrych w wykonaniu Dumy Wodzisławia, ale w drugim akcie Niebiesko-Czerwoni zagrali o wiele lepiej. Niestety bramka w 90. minucie odebrała punkty podopiecznym Adama Burka.

 

Pierwsza część meczu nie należała do Odry. Rywale Dumy Wodzisławia cały czas zagrażali konstruując groźne sytuacje pod bramką Wnuka. Goście objęli prowadzenie w 24. minucie i Niebiesko-Czerwoni musieli “gonić” wynik. Niestety w pierwszej połowie Odrze nie udało się wyrównać, ale w drugiej już tak.

Po przerwie na boisku wyszła zupełnie inaczej prezentująca się drużyna Odry Wodzisław. Niebiesko-Czerwoni zaczęli znacząco przeważać atakując i jak się okazało skutecznie, bowiem w 58. minucie do siatki rywali trafił Patryk Dudziński, który tym golem wyrównał stan meczu. Następnie drużyna z Wodzisławia “zamknęła” rywali na ich połowie próbując dorzucić kolejne trafienie. Wszystko wyglądało dobrze aż do 90. minuty, która przyniosła kibicom i drużynie Odry wielki smutek. W tym właśnie czasie goście wyprowadzili skuteczny kontratak, który zakończył się golem ustalającym wynik końcowy 1-2.

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Wnuk – Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek (Dudzik 12. min.) – Kasprzyk, Zganiacz, Sarki (Malinowski 75. min.), Tarka (Musiolik 46. min.) – Juraszczyk, Dudziński

 

W następnym meczu zmierzymy się z drużyną ze szczytu tabeli, czyli z LKS Goczałkowice-Zdrój. Czeka nas wszystkich “Misja Goczałkowice”, w której chcemy zgarnąć pełną pulę. Do zobaczenia na ostatnim spotkaniu rundy jesiennej!

Udostępnij: