13. kolejka: Zapowiedź

Runda zbliża się do końca, a to oznacza, że kolejne mecze będą miały ogromną wagę dla nas, gdyż zagramy w nich o mistrzostwo jesieni. Pierwsze z ostatnich trzech spotkań już w sobotę w Bełku. O godzinie 14.00 zmierzymy się z miejscowym LKS-em.

 

Mistrzostwo jesieni jest bardzo blisko

Odra Wodzisław jest bardzo blisko zdobycia mistrzostwa jesieni IV. Ligi. Najbliższe mecze będą decydujące. Podopieczni Adama Burka podejdą do pierwszego z ostatnich meczów rundy jako lider mający przewagę punktową.

 

 

Przeciwnik tracący wiele bramek

LKS Decor Bełk w tym sezonie stracił aż 29 bramek. Wynik ten prześcignął tylko ostatni w tabeli Beskid 09 Skoczów. Przez tą statystykę bilans naszych sobotnich rywali jest ujemny. Czy Odra Wodzisław wykorzysta ten “czuły punkt” rywali?

 

 

Trochę o rywalu

Klub LKS Decor Bełk powstał w 1921 roku. Ma na swoim koncie występy między innymi w Lidze Okręgowej, ale i również w 3. lidze. Aktualnie pierwszy zespół prowadzony przez Trenera Marka Piotrowicza znajduje się na 11. miejscu w czwartoligowym rozdaniu.

 

 

Pozostałe mecze

Polonia Łaziska Górne – GKS II Tychy

GKS Radziechowy-Wieprz – Beskid 09 Skoczów

Unia Książenice – Spójnia Landek

MKP Centrum Wodzisław – Wilki Wilcza

Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica

MRKS Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

LKS Goczałkowice Zdrój – LKS Czaniec

 

Już w sobotę mecz mający wielką wagę. Być może to spotkanie zaważy na zdobyciu mistrzostwa jesieni przez wodzisławski klub. Wszyscy stawmy się w Bełku, aby zrobić ważny krok w osiągnięciu tego, co każdy z nas pragnie. Do zobaczenia w Bełku!

Udostępnij: