12. kolejka: Zapowiedź

  • 25 października 2019
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 948 Wyświetleń

12. kolejka to kolejna część zaciekłej walki o wygranie ligi. Na szczycie rywalizacja jest bardzo wyrównana. Zwycięstwo Odry w sobotnim meczu przy przychylnych wynikach z reszty boisk może stworzyć przewagę punktową nad drugim miejscem, której pragnie każdy kibic wodzisławskiej drużyny.

 

Wygrane Derby, ale to dopiero początek

III. Derby Wodzisławia zakończyły się zwycięstwem Odry Wodzisław, ale to dopiero początek. Przed nami prawdziwa walka o stworzenie przewagi punktowej. Czekają nas ciężkie spotkania. Jedno jest pewne, drużyna potrzebuje wsparcia kibiców.

 

 

Świetni strzelcy

W szeregach rywali znajduje się dwóch zawodników, którzy są wysoko usytuowani w klasyfikacji strzelców. Najlepiej trafiającym w drużynie Kuźni jest Adrian Sikora, który ma na koncie 8 bramek i jest aktualnie drugim najlepszym strzelcem naszej ligi. Jedną bramkę mniej ma Maksymilian Wojtasik.

 

 

Trochę o rywalu

Kuźnia Ustroń powstała w tym samym roku co Odra Wodzisław. Aktualny sezon jest ich trzecim w 4. lidze. Wcześniej klub występował głównie w Lidze Okręgowej, ale i też w A-klasie. Kuźnia stroi się w barwy żółto-niebiesko-białe.

 

 

Pozostałe mecze

GKS II Tychy – LKS Goczałkowice Zdrój

LKS Czaniec – MRKS Czechowice-Dziedzice

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Decor Bełk

Drzewiarz Jasienica – MKP Centrum Wodzisław

Wilki Wilcza – Unia Książenice

Spójnia Landek – GKS Radziechowy-Wieprz

Beskid 09 Skoczów – Polonia Łaziska Górne

 

Już w sobotę możemy zrobić kolejny krok. Przyjdź w sobotę na stadion i stoczmy razem bój o ligowe punkty. Do zobaczenia na Alei!

Udostępnij: