10. kolejka: Zapowiedź

  • 11 października 2019
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 858 Wyświetleń

Czas na najlepszy mecz kolejki. W tym spotkaniu zmierzą się zespoły, które razem z MRKS aktualnie zawładnęły ligą. Ten pojedynek pokaże, która ekipa okaże się lepsza w bezpośredniej konfrontacji. Pierwszy gwizdek w sobotę o 15.00.

 

Ostatni mecz Odry i Unii

Ostatnim pojedynkiem tych dwóch ekip był finał Okręgowego Pucharu Polski. Mecz został rozegrany w Rybniku, a zwycięsko z tego starcia wyszła Odra Wodzisław, która pokonała Unię Książenice 2-0. W sobotę nasi rywale zapewne będą chcieli zrewanżować za przegrany finał. Jedno jest pewne, Odra i Unia są gotowe do prawdziwej bitwy o fotel lidera.

 

Pojedynek beniaminków

Obie ekipy to nowicjusze w tej lidze. Można śmiało stwierdzić, że ich umiejscowienie w tabeli zaskoczyło niejednego fana lokalnej piłki. Bieniaminkowie, którzy są na samym szczycie, w bezpośrednim starciu gwarantują olbrzymie emocje.

 

Sprzyjający teren

Bez wątpienia Odra potrzebuje wsparcia swoich kibiców w sobotnim meczu. To właśnie trybuny pełne fanów Dumy Wodzisławia mogą sprawić, że Niebiesko-Czerwoni być może staną się samodzielnym liderem, jeżeli oczywiście pozostałe spotkanie zakończą się sprzyjającą dla Odry.

 

Trochę o rywalu

Unia Książenice stroi się w niebiesko-białe barwy. Aktualny czas ligowy jest bardzo ważny dla tego klubu, ponieważ jest to ich pierwszy sezon w IV. lidze. Ostatni swój mecz Unia wygrała 5-3 przy własnej publiczności z Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Po 9. kolejce posiada 19 punktów na koncie i jest umiejscowiona na samym szczycie tabeli.

 

 

Sobotni mecz ma wielką wagę. Odra Wodzisław staje przed wielką szansą, wykorzystanie jej może mieć fantastyczne skutki dla naszego klubu. Potrzebujemy Was! Każdego kibica, który ma Odrę w sercu! Do zobaczenia na Alei!

 

Udostępnij: