7. kolejka: Zapowiedź

Siódma kolejka to szansa dla Odry, aby zdobyć 3 punkty i dołączyć do węższego grona tworzącego czołówkę tabeli. Czeka nas bardzo ważny mecz.

 

 

Bez większych zmian

Ostatnia kolejka nie przyniosła znaczących zmian. Porażka lidera i wicelidera sprawiła, że nadal tracimy tylko 3 punkty do pierwszego miejsca. Sobotni mecz jest ogromnie ważny. Odra Wodzisław staje przed wielką szansą.

 

 

Ostatnie mecze sobotnich rywali

Odra Wodzisław przegrała swoje spotkanie 1-2. Beskid również poniósł porażkę. Przegrał on na wyjeździe z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 0-2. Ostatnie wyniki na pewno pobudziły głód punktowy u obydwu ekip.

 

 

Emmanuel Sarki jednym z najlepszych strzelców

Tylko Staniucha (GKS II Tychy) oraz Wowra (Unia Książenice) mają więcej trafień niż Sarki, bowiem nasz zawodnik ma na koncie 3 gole, tak jak czterech innych graczy z naszej ligi. Czy Sarki po 7. kolejce prześcignie rywali?

 

 

Trochę o rywalu

Beskid 09 Skoczów powstał w 2009 roku. Klub sukcesywnie wspinał się po coraz wyższych szczeblach ligowych. Beskid stroi się w biało-niebieskie barwy.

 

 

Pozostałe mecze

 

Wilki Wilcza – GKS II Tychy

GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Czaniec

Unia Książenice – LKS Goczałkowice Zdrój

MKP Centrum Wodzisław – MRKS Czechow.-Dziedzice

Kuźnia Ustroń – LKS Bełk

Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica

Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie II B.-B.

 

 

Ten mecz to prawdziwa szansa. Odra Wodzisław stanie na przeciwko Beskidowi w walce o 3 punkty, które mają wielką wagę. Wybierz się na ten mecz wyjazdowy i stoczmy razem ten bój! Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00.

Udostępnij: