2. runda Okręgowego Pucharu Polski: Zapowiedź

W środę Okręgowy Puchar Polski zawita do Wodzisławia Śląskiego. Rywalem Odry będzie Gwiazda Skrzyszów. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Pierwszy gwizdek o 16.00.

 

Pucharowy klimat

Mecze pucharowe to zupełnie inna bajka. W takich spotkaniach nie liczą się punkty ligowe, miejsce w tabeli, a nawet poziom rozgrywkowy. Stają na przeciwko siebie drużyny z czystym kontem, które mają jeden ważny cel – wygrać to spotkanie. Można śmiało zatem powiedzieć, że środowy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

 

Kiedyś w Okręgowym Pucharze Polski

W poprzednim sezonie pucharowym kluby Odra Wodzisław i Gwiazda Skrzyszów zmierzyły się ze sobą. Do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebny był konkurs rzutów karnych, ponieważ po dwóch połowach meczu panował remis. Czy w środę będzie tak samo?

 

 

Ostatnie mecze

Duma Wodzisławia wygrała swoje ostatnie spotkanie 1-0. Gwiazda zwyciężyła w poprzednim pojedynku na wyjeździe bardzo wysoko, bo aż 6-1. Nasi środowi goście zajmują wysokie miejsce w tabeli, a dokładnie 3. Czy rozpędzona Gwiazda będzie trudnym rywalem w środowym meczu pucharowym?

 

 

Przyjdź w środę na stadion i odpocznij od zagonienia tygodniowego. Dopinguj, przeżywaj i baw się dobrze na meczu Odry Wodzisław. Do zobaczenia na Alei!

Udostępnij: