Wywiad pomeczowy z Trenerem Burkiem

  • 5 września 2019
  • Wywiad
  • 0
  • 1092 Wyświetleń

Odra Wodzisław w młodym składzie wygrała 3-0 z klubem KS Szczerbice. Był to mecz, w którym między innymi zadebiutował młody zawodnik, bo 16-letni Franiczek.

 

 

Wygrywamy pierwszy mecz pucharowy w tym sezonie i przechodzimy do 2. rundy. Jak Pan ocenia ten mecz?

Pierwsze mecze pucharowe bywają trudne dla faworytów, rywale potraktowali mecz z Odrą jak najważniejszy w sezonie, zostawili bardzo dużo zdrowia na boisku. Stąd jesteśmy zadowoleni z końcowego rezultatu, zespół zagrał pierwszy raz w takim zestawieniu personalnym i zrealizował cel. Rozgrywki Pucharu Polski traktujemy maksymalnie poważnie, chcemy się rozwijać poprzez mecze mistrzowskie, chcemy wygrywać. Ubolewam jedynie, że gospodarze podjęli decyzje o braku udziału publiczności, piłka nożna jest dla kibiców.

 

 

We wczorajszym meczu zadebiutowało aż 5 nowych zawodników. Jest Pan zadowolony z ich pierwszego występu?

Średnia wieku drużyny w tym meczu to zaledwie 20 lat. W lidze również na ten czas jesteśmy jednym z najmłodszych zespołów. Ten kierunek jest dla nas bardzo ważny, ten kierunek będziemy cierpliwie realizować.

 

 

Już w sobotę o godzinie 16.00 Odrę Wodzisław czeka wyjazd do Wilczej i pojedynek z miejscowymi Wilkami. Będzie to kolejna szansa na zdobycie pełnej puli.

Udostępnij: