Świetny wynik! Niesamowita atmosfera!

Wczorajszy, upalny dzień był prawdziwym piłkarskim świętem w Wodzisławiu Śląskim. Rozśpiewany cały stadion poprowadził Odrę Wodzisław do wysokiego zwycięstwa 4-0.

 

Mecz od samego początku układał się po myśli Dumy Wodzisławia. W 7. minucie Odra Wodzisław wykonywała rzut karny za sprawą faulu na Pikulu. Do jedenastki podszedł Sarki i piłka zatrzepotała w siatce rywali. Prowadzenie podwyższył Lalko w 31. minucie, który dobił piłkę po odbiciu się futbolówki od poprzeczki. Trzecią bramkę dla Odry zdobył ponownie Sarki, a przeciwników dobił jeszcze w pierwszej połowie Musiolik. Za sprawą dobrej gry i zdobyciu bardzo wysokiego prowadzenia podopieczni Adama Burka schodzili do szatni w bardzo dobrych humorach. W drugiej połowie Niebiesko-Czerwoni ruszyli do ataku, lecz nie zdołali oni podwyższyć prowadzenia, sędzia zakończył mecz przy stanie 4-0 dla Odry. Na stadionie tego dnia panowała niesamowita atmosfera. W pewnym momencie wszyscy kibice stanęli i zaczęli śpiewać popularną przyśpiewkę. To było prawdziwe piłkarskie święto!

 

Skrót meczu zrealizowany przez Śląskie TV

 

Galeria, której autorem jest Grzegorz Matla

Rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora jest zabronione.

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Wnuk – Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek – Musiolik (Tarka 68. min.), Gać (Sadio 73. min.), Kasprzyk, Sarki (Malinowski 57. min.), Pikul – Juraszczyk (Dudziński 63. min.)

 

Przed Dumą Wodzisławia kolejny przystanek – Wilcza. Pamiętajcie, że to dzięki Wam Odra może czuć się nawet na meczach wyjazdowych jakby grała na Stadionie Aleja. Do zobaczenia w Wilczej!

 

Udostępnij: