4. kolejka: Zapowiedź

Czeka nas kolejna walka o 3 punkty. Mecz ten może stać się jednym z najciekawszych spotkań w tej rundzie, ponieważ zmierzymy się z drużyną, która otarła się o wygranie ligi w zeszłym sezonie.

 

Taka sama suma punktów

Duma Wodzisławia oraz Drzewiarz mają taką samą liczbę punktów wynoszącą 4 oczka. Odra Wodzisław zaliczyła zwycięstwo, remis oraz porażkę, tak samo jak drużyna z Jasienicy. W sobotę o godzinie 17.00 na przeciwko siebie staną równorzędni rywale, zapowiada się ciekawy mecz.

 

 

Kasprzyk zabłyszczał

Jeszcze w pierwszym meczu Mateusz Kasprzyk znajdował się poza kadrą. Dostał on szansę od Trenera Adama Burka w Bielsku-Białej i tam przyprawił grę Odry Wodzisław o świeżość. W ostatnim meczu wylądował w pierwszej jedenastce i zagrał bardzo dobry mecz odnotowując świetną liczbę odbiorów oraz biorąc czynny udział w konstruowaniu akcji ofensywnych po odbiorze piłki. Zagrał tak dobre spotkanie, że otrzymał sporą liczbę głosów kibiców w głosowaniu na zawodnika meczu. Pytanie brzmi, czy to dopiero początek?

 

 

Tylko jeden klub wygrał wszystkie mecze

W naszej grupie IV. ligi wszystkie mecze wygrała tylko jedna drużyna. Jest nią Kuźnia Ustroń, która zasiadła na fotelu lidera. Przed nami dopiero 4. kolejka, a liga już teraz zapowiada się bardzo ciekawie.

 

 

Kilka słów o rywalu

Drzewiarz Jasienica powstała w 1954 roku. Od 2012 roku występuje nieprzerwanie w IV. lidze. Drzewiarz stroi się w czarno-czerwono-zielone barwy.

 

 

 

Sobotni mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Do Wodzisławia Śląskiego przybędzie drużyna, która w zeszłym sezonie należała do najlepszych ekip IV. ligi. To będzie zaciekły pojedynek o 3 punkty. Początek spotkania o godzinie 17.00.

 

Udostępnij: