Bardzo nieprzyjemna porażka 1-2

  • 17 sierpnia 2019
  • Po meczu
  • 0
  • 2509 Wyświetleń

W sobotnie przedpołudnie do Bielska-Białej przybyło wielu kibiców Odry Wodzisław. Apetyty były wielkie, ale niestety mecz ten nie ułożył się po myśli drużyny z Wodzisławia Śląskiego.

 

Duma Wodzisławia od początku chciała przejąć inicjatywę nad meczem. Ekipa Adama Burka utrzymywała się dłużej przy piłce niż rywale, lecz poważny błąd spowodował, że kontrola prysła. W 12. minucie do bramki Niebiesko-Czerwonych trafił zawodnik rywali. Odra po utracie gola ruszyła do ataków, które trwały przez resztę meczu, aż w 86. minucie piłkę do siatki rezerw Podbeskidzia skierował Damian Tarka. Podopieczni Adama Burka próbowali sięgnąć po zwycięstwo w tym pojedynku, lecz przez poważny błąd obrony zawodnik rywali, który został bez opieki trafił do naszej siatki. Bramka ta padła w 90. minucie, a Duma Wodzisławia mimo starań nie wyrównała stanu meczu.

 

Skrót meczu zrealizowany przez Śląskie TV

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Riabowski, Słodowy, Krzyżok, Lalko, Dudzik (Kasprzyk 51. min.), Gać, Sadio (Rodriguez 77. min.), Sarki (Tarka 67. min.), Musiolik, Pikul, Dudziński (Juraszczyk 62.min.)

Udostępnij: