Zwycięstwo 2-1 z Decor Bełk

Ostatni mecz kontrolny wygrywamy 2-1. Bramki dla Odry strzelili z jedenastu metrów Gać oraz Pikul. W meczu również padł gol samobójczy strzelony przez naszego zawodnika.

Kilka słów Trenera Adama Burka: „Dzisiejsze spotkanie kontrolne oceniam jako bardzo dobre przetarcie przed ligowymi rozgrywkami, gdzie moim zdaniem nasz dzisiejszy przeciwnik będzie jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa. Zespół wytrzymał trudne chwile w pierwszej połowie, dodatkowo odgryzł się rywalowi wychodząc na prowadzenie. Bardzo dobra druga połowa, kiedy dominowaliśmy pod każdym względem stwarzając wiele szans strzeleckich. Na skuteczność przyjdzie jeszcze czas, w szczególności zadowoleniem napawa dyspozycja motoryczna i mentalna drużyny. Kluczem jest również zdrowie, które nam dopisuje i pozwala pracować na wysokich intensywnościach. Okres przygotowawczy kończyny zasłużoną regeneracją, po której wracamy do pracy, by rozpocząć okres startowy”

Skład Odry Wodzisław: Riabowski – Słodowy (75. min. Gać), Krzyżok (75. min. Szymiczek), Szymiczek (46. min. Zaw. testowany), Gać (46. min. Dudzik) – Zganiacz (82. min. Majeranowski), Grzechynka (46. min. Sadio) – Sarki (65. min. Malinowski), Pikul (70. min. Kasprzyk), Musiolik (65. min. Tarka) – Dudziński (55. min. Zieliński).

Był to ciekawy egzamin, którego wynik napawa nadzieją na dobry sezon. Za tydzień (10.08) o godzinie 17.00 Odra Wodzisław zagra swój pierwszy mecz w 4. lidze na Stadionie Aleja!