Porażka 1-4 z Gwarkiem Tarnowskie Góry

Wczoraj nasza drużyna poniosła dość wysoką porażkę z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Po dobrym początku zwiastującym świetny występ rywale zaczęli licznie trafiać do bramki Odry Wodzisław. Jedynego gola dla Dumy Wodzisławia zdobył Artur Gać.

Słowa Trenera Adam Burka: “Kontynuujemy intensywną pracę, którą wzmacniamy meczami kontrolnymi z silnymi, grającymi w wyższych ligach przeciwnikami. Celowo stawiamy naszych zawodników w trudnych sytuacjach, by jak najlepiej przygotować ich do walki o najwyższe cele w przyszłym sezonie. Rywale, z którymi mierzyliśmy się w ostatnich meczach są już blisko optymalnej formy z racji faktu, iż wcześniej rozpoczynają rozgrywki ligowe – co jest widoczne na boisku. My traktujemy wczorajsze spotkanie jako bardzo cenną jednostkę treningową w szczególności w kontekście motorycznym, taktycznym i przede wszystkim mentalnym. Otrzymaliśmy jako sztab szkoleniowy odpowiedzi, których szukaliśmy jeśli chodzi o aspekty taktyczne, nie ukrywamy, że znacząco rozwijamy system gry, którym operowaliśmy w poprzednim sezonie. Korzystając z okazji, chciałbym zaprosić serdecznie wszystkich sympatyków Niebiesko-Czerwonych na świetnie zapowiadający się sobotni turniej kibiców Odry Wodzisław.”

 

Skład Odry Wodzisław: Lichoń (46. min. Musioł) – Dudzik (81. min. Grzechynka), Słodowy, Szymiczek, Białas (46. min. Gać) – Zganiacz (71. min. Kasprzyk), Sadio – Sarki (60. min. Pikul), Pikul, (48. min. Zaw. Test), Musiolik (65. min. Malinowski), Dudziński(60. min. Zieliński).

 

Zdjęcia wykonał Grzegorz Matla:

Udostępnij: