Wywiad z Łukaszem Bilińskim – nowym asystentem

  • 22 lipca 2019
  • Wywiad
  • 0
  • 1744 Wyświetleń

Łukasz Biliński to nowy asystent pierwszego trenera w Odrze Wodzisław. Zapraszamy do poznania bliżej tego trenera dzięki lekturze wywiadu z tym członkiem niebiesko-czerwonej ekipy.

 

Łukasz Biliński w zeszłym sezonie był trenerem klubu Sokół Wola. Zanim tam trafił pracował przez 8 lat jako trener grup młodzieżowych GKS-u Tychy w kategoriach od U-13 do U-17. Kilka lat temu nasz nowy członek sztabu pracował również jako asystent pierwszego trenera w 4. ligowym AKS-ie Mikołów.

 

Jakie są Pana wrażenia po już pewnym okresie czasu pracy w Odrze Wodzisław?

Wrażenia są bardzo pozytywne. Trenujemy naprawdę bardzo profesjonalnie. Wszystko jest poukładane w 100%. Tylko się cieszyć, że mogę być częścią tak zorganizowanego klubu.

 

Jak ocenia Pan atmosferę w szatni Niebiesko-Czerwonych?

Atmosfera w szatni jest bardzo dobra pomimo, że jest dużo nowych zawodników. Widać na treningu ogromne zaangażowanie i chęć do ciężkiej pracy.

 

Jak Pan zareagował na ofertę pracy w Odrze Wodzisław?

Bardzo się ucieszyłem z propozycji pracy w Odrze Wodzisław. Jest to na pewno dla mnie awans sportowy, dlatego zrobię wszystko, aby współpraca w sztabie układała się wzorowo.

 

Czy ma Pan swoje indywidualne cele związane z wodzisławską drużyną?

Na razie jestem za krótko w klubie, aby mówić o celach. Na pewno chciałbym jak najlepiej pomóc pierwszemu trenerowi w przygotowaniu drużyny do sezonu, tak żeby w jak najszybszym czasie osiągnąć zadowalający nas wynik sportowy.

 

Przyjście Łukasza Bilińskiego do klubu bardzo ucieszyło nas i zaciekawiło wielu kibiców. Naszemu nowemu członkowi sztabu życzymy wielu świetnych chwil związanych z Odrą Wodzisław.

Udostępnij: