Wysoka porażka 1-6 z Polonią Bytom

W dniu dzisiejszym Odra Wodzisław rozegrała mecz kontrolny z Polonią Bytom. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Patryk Dudziński z rzutu karnego. Poniżej znajdziecie skład w jakim wystąpiła wodzisławska jedenastka oraz wypowiedź trenera.

 

Kilka słów trenera Adama Burka: “Dziś zakończyliśmy pierwszy, najtrudniejszy etap okresu przygotowawczego, który miał na celu zbudowanie możliwie jak najsilniejszego zespołu, a także skompletowanie bardzo silnego sztabu szkoleniowego. Tę pracę jako klub wykonaliśmy w 100 %. Uważam, że to również dobry moment, aby podkreślić, iż kluczem w doborze personalnym nie były nazwiska, lecz osobowości nastawione na rozwój i ciężką, codzienną robotę. Nikt w kraju na tym poziomie rozgrywkowym nie pracuje tak często jak my, nikt nie poświęca tylu godzin na trening jak my, stąd jasno pokazujemy, że nie wielkie nazwiska mają budować ten klub, lecz silne charaktery nastawione na doskonalenie się. Jeśli chodzi o mecz, dał nam wiele cennych odpowiedzi szczególnie w kontekście naszej młodzieży i graczy, którzy rywalizują o miejsce w składzie. Rywalizacja, moim zdaniem z jednym z najsilniejszych 3. ligowców w kraju pozwoli im z jeszcze większą determinacją podejść do treningów i pracy nad sobą. Otrzymaliśmy lekcje, która będzie nawozem pod wzrost tych graczy. Jestem zadowolony, że wszyscy przeszli przez ten intensywny czas w pełnym zdrowiu, po krótkim odpoczynku wracamy do dalszej pracy!”

 

Skład Odry Wodzisław: Lichoń – Świerzewski (46. min. Słodowy, 80. min. Wojtala), Majeranowski, Grzechynka (46. min. Sadio), Zawodnik Testowany (60. min. Dudzik) – Zieliński (46. min. Szczepanek), Kasprzyk (46. min. Zawodnik testowany), Malinowski (46. min. Sarki), Juraszczyk (46. min. Pikul), Białas (46. min. Musiolik, 75. min. Zieliński) – Rycka (60. min. Dudziński).

 

Udostępnij: