Druga drużyna Górnika Zabrze pokonana 2-1!

Odra Wodzisław nie zatrzymuje się i wygrywa drugie spotkanie kontrolne pod rząd. Warto dodać, że dzisiejsi przeciwnicy to trzecioligowcy. Kadra Adama Burka pokazała się bardzo dobrze. Do siatki rywali trafił Dudziński (6. min.) oraz nowy nabytek – Sarki (47. min.) z rzutu wolnego.

 

Kilka słów od Trenera Adama Burka: “Naszym celem jest rozwój, dążymy do tego, by drużyna wzrastała, stąd jesteśmy bardzo zadowoleni z doboru rywala w dzisiejszym meczu. Górnik Zabrze, jako jeden z najsilniejszych zespołów w 3. lidze zmusił nas do bardzo intensywnej pracy, którą wykonaliśmy zgodnie z planem. Zwycięstwo zawsze jest ważne, cieszy również fakt, że na boisku sprawdziliśmy aż 6 młodzieżowców. To był bardzo dobry dzień pracy! Chciałbym wyrazić również podziw oraz wdzięczność w związku ze świetną frekwencją na dzisiejszym spotkaniu. Jesteście wielcy!”

Skład Odry Wodzisław: Zaw. Test – Słodowy(85. min. Majeranowski), Krzyżok, Lalko(46. min. Kasprzyk), Dudzik – Zganiacz, Sadio, Pikul(60. min. Rodriguez) – Malinowski(46. min. Sarki), Dudziński(75. min. Grzechynka), Musiolik(65, min. Tarka).

Udostępnij: