Trzy nowe twarze w Odrze Wodzisław

Do kadry Odry Wodzisław dołączyło trzech nowych zawodników. Nie wykluczamy zakontraktowania kolejnych piłkarzy. Już w najbliższy weekend odbędą się testy otwarte dla każdego kto tylko chce zagrać pod niebiesko-czerwonym sztandarem. To właśnie między innymi one mogą wyłonić kolejnych graczy. Śledźcie nasze media, aby być na bieżąco z wszystkimi oficjalnymi informacjami.

 

Sławomir Musiolik

Nasz nowy nabytek ma na koncie występy między innymi w Unii Turza Śląska, Polonii Bytom oraz w drugoligowym KS Rozwój Katowice, gdzie rozegrał 12 spotkań. Wierzmy mocno w naszego nowego gracza i nie możemy doczekać się jego debiutu.

Kilka słów komentarza trenera Adama Burka: “Ze Sławkiem znamy się ze współpracy w pierwszoligowym Zagłębiu Sosnowiec. Jest to zawodnik, który znacząco wzmocni rywalizacje na skrzydłach oraz naszą siłę ofensywną. Mimo zaledwie 22 lat jest to doświadczony zawodnik na poziomie centralnym. Jest to gracz, który był przez nasz poszukiwany ze względu na profil, który prezentuje. Obserwowaliśmy rozwój jego kariery w ostatnim czasie jako zawodnika ściśle związanego z regionem naszego klubu, stąd jesteśmy bardzo zadowoleni, że podpisał umowę i dołączył do nas mimo propozycji z wyższych szczebli rozgrywkowych.”

Witamy w Odrze!

Piotr Dudzik

Kolejnym nowym zawodnikiem w niebiesko-czerwonej kadrze jest Piotr Dudzik. Jest to gracz urodzony w Rybniku. Swoje pierwsze kroki w piłce juniorskiej stawiał właśnie tam. Ma on na koncie występy w drugoligowym klubie ROW 1964 Rybnik, gdzie w ostatnim sezonie rozegrał 10 meczów. Nasz nowy zawodnik gra na pozycji obrońcy, będzie on świetnym wzmocnieniem bloku defensywnego.

Kilka słów od trenera pierwszej drużyny: “Piotr to kolejny zawodnik związany z regionem, który w wieku 20 lat posiada na swoim koncie już kilkadziesiąt występów na poziomie centralnym. Jeden z najbardziej perspektywicznych bocznych obrońców na Śląsku, który swoim stylem gry i osobowością idealnie pasuje do naszej szatni”

Witamy w Odrze!

Mouhamadou Sadio

Do grona nowych twarzy w naszym klubie dołącza trzydziestoletni Senegalczyk, Mouhamadou Sadio. Jest to były zawodnik klubu Pcimianki Pcim, w którym był kapitanem. Nasz nowy gracz występował między innymi w Avii Świdnik, MKS Limanovia oraz w Energetyku ROW Rybnik. Mouhamadou Sadio to gracz, który najlepiej czuje się w środku pola, nie możemy doczekać się jego debiutu w barwach Odry. “Momo” wiąże przyszłość z naszym klubem, co jeszcze bardziej napawa nas radością wywołaną z zakontraktowania tego piłkarza 🔵🔴

Kilka słów od trenera Adam Burka: “Mouhamadou to powiew doświadczenia, zdolności motorycznych na wysokim poziomie, a także odpowiedniej osobowości dla rozwoju młodych graczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz środek pola zyskał zawodnika prezentującego taką jakość. Możliwość pozyskania “Momo” otworzyła się po jego przeprowadzce do żony, która mieszka w bliskiej okolicy Wodzisławia Śląskiego. Sam zawodnik mówi bardzo dobrze po polsku, jest w naszym kraju już od kilkunastu lat.”

Udostępnij: