26.kolejka: Zapowiedź

Liga wkracza w decydującą fazę, to właśnie przyszłe mecze zdecydują, czy Odra Wodzisław awansuje do 4. ligi. Pierwszy gwizdek sobotniego meczu o 17.30.

 

Zmotywowani

Drużyna z Wodzisławia Śląskiego od pierwszego meczu wiedziała, że ten sezon może stać się początkiem powrotu. W trakcie tej długiej podróży nie było łatwo, ale teraz widać cel i jest on coraz bliżej. Zmotywowani podopieczni Ryszarda Wieczorka muszą teraz postawić kropkę nad „i” poprzez dobrą grę w ostatnich meczach tego sezonu.

 

Ostatnie starcia

Ostatnie spotkanie Dumy Wodzisławia zakończyło się wynikiem 15-0, co było najwyższym zwycięstwem w historii. Silesia Lubomia swój ostatni mecz wygrała 3-0 z przeciwnikiem z czołówki tabeli – Naprzód Borucin.

 

Sytuacja w tabeli

Sobotni rywale usytuowali się na 9. miejscu. Mają oni na swoim koncie 39 punktów, tyle samo co klub z Nędzy. Bilans bramkowych drużyny z Lubomi wynosi 0. Niebiesko-Czerwoni są liderem Klasy Okręgowej. Odra zdobyła 69 punktów. Duma Wodzisławia może pochwalić się bilansem +96. Czy po przyszłej kolejce statystyki ulegną zmianie?

 

Trochę o rywalu

W kadrze naszych sobotnich rywali znajduje się były zawodnik Odry Wodzisław. Jest nim Bartłomiej Socha, który ma na koncie 57 występów w niebiesko-czerwonych barwach. W Odrze Wodzisław grał w latach 2000/2001, 2002/2003 oraz 2007/2008. Nasi przeciwnicy – Silesia Lubomia powstała w 1925 roku. Kolor żółty oraz czarny stroi ten klub.

 

 

Sobotnie spotkanie jest bardzo ważne patrząc na przyszłe losy ligowe. Zwycięstwo w tym meczu przybliży nas do awansu. Przyjdź na stadion i stwórzmy wspólnie piłkarskie święto w miejscu, gdzie zawsze jest wspaniała atmosfera. Do zobaczenia! Niech to będzie nasz dzień!

 

 

Udostępnij: