25.kolejka: Zapowiedź

W popołudniowy, niedzielny czas Odra Wodzisław rozegra spotkanie ligowe w ramach 25. kolejki ZINA Klasa Okręgowa Gr. 3. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00.

 

Wysokie zwycięstwo w meczu na szczycie

Ostatnim meczem Niebiesko-Czerwonych był pojedynek z Fortecą Świerklany. Spotkanie to zostało okrzyknięte starciem na szczycie. Odra Wodzisław do przerwy prowadziła już 3-0, a ostatecznie spotkanie zakończyło się przy stanie 5-0. Podczas tego pojedynku można było zobaczyć świetną grę Odry. Duma Wodzisławia w tym meczu wymieniła sporą liczbą podań, która przyczyniła się do przejęcia kontroli nad spotkaniem. Czy w niedzielę będzie podobnie?

 

W rundzie jesiennej

W poprzedniej rundzie rozgrywek Odra Wodzisław i KS Kornowac stanęli naprzeciw siebie 7 października. Spotkanie to drużyna z Wodzisławia wygrała pewnie 9-0.

 

Prawie sto

Wodzisławianie zbliżają się do osiągnięcia liczby 100 w pewnej statystyce. Odra Wodzisław ma na swoim koncie 95 bramek i brakuje tylko pięciu trafień do ukazania się trzycyfrowej liczby mówiącej o sumie strzelonych goli w lidze. Czy niedzielny mecz przybliży nas do tego osiągnięcia?

 

Trochę o rywalu

KS Kornowac znajduje się na 15. miejscu w ligowej tabeli mając na swoim koncie 10 punktów. Klub ten powstał w tym samym roku co Odra Wodzisław, czyli w 1922. Na barwy KS Kornowacu składa się kolor biały i niebieski.

 

 

Pojedynek z klubem KS Kornowac to kolejny przystanek podczas naszej ligowej podróży. Razem byliśmy wielu miejscach, a na naszej mapie pojawiło się kolejne. Do zobaczenia w Kornowacu!

 

Udostępnij: