Wejściówki na nadchodzącą rundę

Już od dziś do nabycia karnety-cegiełki w cenie 50 złotych. Każdy posiadacz ma zagwarantowany wstęp na wszystkie domowe mecze ligowe i pucharowe w rundzie jesiennej. Wejściówki będą również do nabycia w kasie przed rozpoczęciem spotkania z Naprzodem Czyżowice (tj. 19 sierpnia). Jednocześnie informujemy, że cena biletu jednorazowego w tej rundzie na mecz ligowy wynosi 7 zł, zaś na mecz pucharowy 5 zł. Kobiety i dzieci do lat 16 mają wstęp wolny! Dystrybutorem karnetów oraz biletów na spotkania Odry jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za udział w zorganizowanej przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu #AkcjaFrekwencja, podczas której SSOW rozprowadzało karnety w cenie 100 zł. Łącznie sprzedaliśmy 113 cegiełek, z których cały utarg został przekazany na działalność klubu Odra Wodzisław. Między innymi dzięki tej kwocie pokryto koszty wynajęcia obiektów na treningi piłkarzy Odry czy zakupiono potrzebny sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że ilość sprzedanych karnetów w tej rundzie będzie jeszcze większa!

Pragniemy również poinformować, iż od niedawna w różnych punktach na mieście spotkać Państwo możecie bezpłatny dwutygodnik „Odra”, w którym przeczytacie o nowościach z klubu. Z pewnością pierwsi kibice kupujący bilety na stadionie przy Bogumińskiej, również otrzymają go jako dodatek.

Z przykrością informujemy, że z powodu remontu pomieszczenia nad trybuną “C” na stadionie “Aleja”, sprzedaż biletów i karnetów VIP’owskich została wstrzymana. Chcąc jednak zapewnić Państwu trochę komfortu w przerwie meczu, przypominamy, iż podczas spotkań Odry Wodzisław obsługę gastronomiczną zapewnia nam firma Jasiak.

Udostępnij: