30. kolejka: Marklowice – ODRA 3:1

W ostatnim meczu sezonu przegrywamy na wyjeździe z Polonią Marklowice 1:3. Pierwsi na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli gospodarze. W 15. minucie Denisa Firlę pokonał Paweł Hojka. Odra Wodzisław od 40. minuty grała w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Artur Gać. Kilka minut po przerwie na tablicy świetlnej mieliśmy remis. Samobójczą bramkę strzelił bramkarz Polonii – Marcin Antończyk. W końcówce spotkania trafieniami Ośliźloka i Celarego podopieczni Krzysztofa Turka przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W końcowym rozrachunku Niebiesko-Czerwoni zajmują 3. lokatę w tabeli, zaś Polonia Marklowice kończy rozgrywki na 10. pozycji.

Polonia Marklowice 3:1 Odra Wodzisław
15′ Hojka Paweł, 70′ Ośliźlok Marcin, 83′ Celary Jarosław – 52′ Antończyk Marcin (samobójcza)

Polonia Marklowice: Antończyk Marcin – Krakowczyk Bartłomiej, Sachs Maciej, Kotula Korneliusz (46′ Machulec Adam), Wacławik Szymon, Oślizło Bartosz (72′ Celary Jarosław), Kukliński Damian (85′ Kroemer Filip), Rączka Mateusz, Miczek Paweł /kapitan/, Hojka Paweł (91′ Mazur Artur), Ośliźlok Marcin
Trener: Turek Krzysztof

Odra Wodzisław: Firla Denis – Przydatek Krzysztof, Radler Błażej, Górnicki Piotr /kapitan/, Gać Artur, Murlowski Mateusz (52′ Gojny Grzegorz), Czogalik Rafał (61′ Ślesiński Arkadiusz), Markiewicz Sebastian, Markiewicz Emanuel (61′ Krzyżok Krzysztof), Stachoń Bartosz (72′ Sell Łukasz), Tarka Damian
Trener: Włoka Tomasz

Żółte kartki: Kotula, Celary (obaj Marklowice) – 2x Gać (Odra)

Czerwona kartka: Gać (Odra)

Sędzia: Serwaczak Marek (Zabrze)