22. kolejka: Rogów – ODRA 4:0

Czerwona kartka dla Daniela Gojnego w 22. minucie meczu Przyszłości Rogów z Odrą Wodzisław była gwoździem do trumny dla ekipy gości. Co prawda do przerwy zdołaliśmy utrzymać bezbramkowy remis, ale po zmianie stron wszystko się posypało. W 48. minucie do siatki z rzutu karnego trafił Kamil Kucharski, a dwie minuty później wynik podwyższył Robert Szymiczek. Od tego momentu ciśnienie całkowicie zeszło z Odry, czego efektem były dwie kolejne bramki dla drużyny z Rogowa – do siatki Karola Wacławca trafili Patryk Pietrasz i Jarosław Pawelec. Ostatecznie przegrywamy z liderem tabeli 0:4.

Przyszłość Rogów 4:0 Odra Wodzisław
48′ (k) Kucharski Kamil, 50′ Szymiczek Robert, 73′ Pietrasz Patryk, 76′ Pawelec Jarosław

Przyszłość Rogów: Jastrzębowski Beniamin – Pucka Wojciech, Szymiczek Robert /kapitan/, Wojtala Paweł, Szkatuła Gabriel, Benauer Kamil, Białas Jakub (59′ Pietrasz Patryk), Suchanek Adrian (74′ Rybarz Kamil), Kukla Tomasz (14′ Buko Mateusz), Pawelec Jarosław (79′ Wala Michał), Kucharski Kamil
Trener: Sosna Tomasz

Odra Wodzisław: Wacławiec Karol – Gać Artur (77′ Bogumiło Mateusz), Przydatek Krzysztof, Radler Błażej, Gojny Daniel, Krzyżok Krzysztof (52′ Stachoń Bartosz), Górnicki Piotr /kapitan/, Markiewicz Sebastian, Ślesiński Arkadiusz (67′ Murlowski Mateusz), Czogalik Rafał (66′ Markiewicz Emanuel), Tarka Damian
Trener: Włoka Tomasz

Żółte kartki: 2x Gojny D., Czogalik, Krzyżok, Wacławiec (wszyscy Odra) – Szkatuła, Benauer, Pietrasz (wszyscy Rogów)
Czerwone kartki: Gojny D. (Odra)

Sędzia: Dziopak Paweł (Tychy)

źródło: slaskisport.tv / własne