Zapowiedź 23. kolejki

W sobotę, 6 maja o godzinie 18:00 przy Bogumińskiej Niebiesko – Czerwoni zmierzą się z Polonią Łaziska. Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach spowodowanej złym stanem muraw drużyn z okręgówki wracamy do gry. Naszym najbliższym rywalem będzie zespół zajmujący 14. pozycję w ligowej tabeli. W tym sezonie zdobyli jak do tej pory 21 punktów. Mają na swoim koncie 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 12 porażek. W rundzie jesiennej w Łaziskach, w meczu pomiędzy obiema ekipami padł bezbramkowy remis. Szczegóły tego spotkania dostępne tutaj.

Odra Wodzisław jest od 16 października niepokonana w lidze! Mamy nadzieję, że podtrzymamy wspaniałą serię spotkań i odniesiemy kolejne zwycięstwo, które zbliży nas do liderującego zespołu Przyszłości Rogów. Walka, walka i jeszcze raz walka. Piłkarze zmotywowani na sto procent, więc o wspaniałe widowisko w meczu z Polonią Łaziska możemy być pewni. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, którym niewątpliwie jest każdy mecz wodzisławskiej Odry!

Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

  • Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o 18:00!

Zestaw par 23. kolejki
Sobota 6 maja:
KS 27 Gołkowice – Naprzód Czyżowice
Naprzód Syrynia – Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice – Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz – Naprzód Zawada
Odra Wodzisław – Polonia Łaziska
Niedziela 7 maja:
Silesia Lubomia – Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice – MKP Centrum
LKS Tworków – Naprzód Borucin

Udostępnij: